У Мінсоцполітики зроблять автоматичний перерахунок субсидій через нову послугу з розподілу газу.

0

В лютому Міністерство соціальної політики донарахує субсидію та пільгу за нову послугу з розподілу природного газу автоматично – без потреби додатково звернення громадян за січень і лютий 2020 року. Про це повідомляє Урядовий портал.

«Через те, що НКРЕКП затвердила окремий тариф на послугу розподілу природного газу в кінці грудня – отримувачам пільг та субсидій надійшли нові платіжки із зазначенням повної вартості до сплати за послугу з розподілу природного газу, адже відповідно до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» це є складовою оплати комунальних послуг», – сказав заступник Міністра соціальної політики Віталій Музиченко.

Музиченко додав, що відповідні рішення Нацкомісії вступили в силу лише з початку року. Тому Мінсоцполітики в лютому проведе донарахування розміру пільг та субсидій з урахуванням нової послуги з розподілу природного газу автоматично за два місяці 2020 року.

У Мінсоцполітики звертають увагу споживачів, які мають пільги та субсидії, що відповідне донарахування буде здійснено без додаткової необхідності звернення громадян.

Про автора

Коментувати