«Дорогі» реалії паркового озера у Горішніх Плавнях

0

Скільки насправді коштує утримання в належному стані однієї з головних пам’яток міста.

Згідно «Програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Горішньоплавнівської ОТГ на 2016-2020роки»

Були виконані наступні роботи:

-2016-2017рр. біологічний метод очищення паркового озера через підселення водоростей на загальну суму – 119 196 грн.;

-2016-2019рр. виконувались роботи з поточного утримання паркового озера (озеленення, прибирання, покіс  трави та інші) – 1 816 724 грн.;

-2018-2019рр. проводились роботи із поліпшення технічного стану на сумму 857 455грн., в той же період в межах робочого проекту «Реконструкція берегоукріплення паркового озера в м. Горішні Плавні Полтавської області» було встановлено дві габіонні споруди та розчищення дна озера від мулу загальною сумою – 1 648 438 грн.

Така інформація отримана із офіційної відповіді на запит та підписана особисто першим заступником міського голови паном Чуприною.

Невже треба заплатити з бюджету мільйони аби побачити мул який дійсно підняли с дна та залишили на березі, незрозумілий металобрухт який можливо теж знайшли на дні але навіть не витягнули на берег, сміття по периметру всього озера, берегоукріплюючий бар’єр який розсипається на очах.

Габіонні споруди побудували, а на прибирання каміння після робіт, грошей напевно не залишили.

Тож залишаємо на Ваш розсуд чи можливо довіряти владі яка власноруч підписується під брехнею.

Про автора

Коментувати