У Горішніх Плавнях відбувся видовищний турнір з мотокросу

0

У суботу, 14 березня, представники багатьох міст країни розіграли медалі відкритих всеукраїнських змагань «Кубок Горішніх Плавнів» з мотокросу. Він вперше пройшов на новій трасі, яка викликала лише позитивні враження в учасників. Їхні побоювання стосувалися лише погоди. Дощ, який не припинявся всю ніч напередодні змагань, змінився сонячною та одночасно прохолодною погодою.

Кращі учасники були виявлені у дев’ятьох класах, у тому числі на квадроциклах та серед дітей.

Наймолодшим учасником змагань виявися семирічний Ярослав Шпак із міста Дніпро. Також у змаганнях серед дітей здивувала представниця династії Морозових із команди «Morozov Team» – 11-річна Дарина Морозова, яка перемогла у першому заїзді та стала другою у наступному своєму заїзді.

Свій високий рівень підтвердив майстер спорту міжнародного класу Дмитро Асманов, який виступав на мотоциклі під 21-м номером і впевнено переміг у своєму класі. За словами мотогонщика, одне коло траси у середньому він долав за 1 хвилину 40 секунд.

Заїзди на змаганні тривали протягом усього дня та надали можливість його учасникам не тільки поборотися за нагороди, а й перевірити себе на початку сезону.