АТБ захищає покупців від панікерів і спекулянтів: мережа встановила норми продаж продуктів в одні руки

0

Компанія «АТБ-Маркет» ввела в мережі превентивні заходи, які дозволять уникнути нестачі товарів в окремих магазинах мережі через ажіотажного попиту спантеличених покупців і спекулянтів, які намагаються нажитися на подіях, пов’язаних з коронавірусом, передає Українські новини.

Починаючи з 18 березня в магазинах буде діяти обмеження на продаж товарів в одні руки  сообщили ЗМІ з посиланням на прес-службу «АТБ-Маркет».

«Ажіотаж створюють не стільки запасливі громадяни, скільки недобросовісні покупці, які потім спекулюють товарами першої необхідності. Щоб не допустити штучно створеного ажіотажу, компанія “АТБ-Маркет” вводить у всіх супермаркетах превентивні заходи. Зокрема, вода, пиво та напої в пластикових пляшках будуть відпускатися у кількості не більше 12 одиниць в одні руки. Всі інші товари продаватимуться в кількості не більше 5 штук в одні руки»

«Ці заходи вимушені і спрямовані на боротьбу зі спекулянтами, — прокоментували в компанії “АТБ-Маркет”. — Піклуючись про покупців, компанія боролася і буде боротися з штучним ажіотажем на продукти першої необхідності. Просимо наших покупців з розумінням поставитися до цих обмежень».

Про автора

Коментувати