На Полтавщині Держпродспоживслужба зобов’язала комунальне підприємство повернути зайво нараховані 130 тис. Грн

0

На підставі звернень мешканців міста Горішні Плавні, фахівці Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області  відповідно до отриманого погодження Мінекономрозвитку, провели позапланову перевірку комунального підприємства  з питання  правомірності встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення.

Як повідомили на офіційному сайті Державної служби України з питань безпечності харчових та захисту споживачів

За результатами позапланової перевірки встановлено, що комунальним підприємством  та органами місцевого самоврядування м. Горішні Плавні було  необґрунтовано  розраховано та  встановлено (у тому числі за результатами коригування) тарифи на  послуги централізованого постачання холодної води та водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем), що надаються за договорами, укладеними до введення в дію   Закону України від 09.11.2017 N 2189-VIII “Про житлово-комунальні послуги”.

Фахівцями складено акт, на підставі якого винесено припис щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування тарифів на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, яким зобов’язано привести діючі тарифи до рівня економічно обґрунтованих витрат та повернути споживачам зайво нараховані кошти за надані послуги, шляхом здійснення перерахунку на суму 130,76 тис. гривень.

Також до комунального підприємства було застосовано адміністративно – господарські санкції  в розмірі 65,60 тис. гривень.

Органу місцевого самоврядування направлено припис щодо скасування прийнятих рішень з встановлення тарифів.

Про автора

Коментувати