ОТГ ПОЛТАВЩИНИ СЕРЕД ЛІДЕРІВ ЗА ОСНОВНИМИ ПОКАЗНИКАМИ ФІНАНСОВОЇ СПРОМОЖНОСТІ

0

Програма ULEAD з Європою / ULEAD with Europe підтримує децентралізацію та регіональну політику в Україні, реалізується за участі ряду донорів та спільно фінансується Європейським Союзом та його державами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією

Вкотре ОТГ Полтавщини стали лідерами за основними показниками фінансової спроможності. Про це свідчить моніторинг, проведений експертами Програми ULEAD з Європою / ULEAD with Europe та SKL International. Аж 16  громад Полтавської області є «реверсними»(це перше місце серед областей в Україні). Також ще 9 мають бездотаційний бюджет.

Найкращі показники у розділі «Доходи загального фонду на 1 мешканця» у Сенчанській(29643 грн.), Коломацькій(21703), Глобинській(10027), Сергіївській(9755) та Драбинівській(9747) об’єднаних територіальних громадах. Що в рази перевищує середній показник по Україні. В чільній десятці Полтавщини також потужні Михайлівська, Нехворощанська, Пришибська, Опішнянська та Краснолуцька ОТГ. У яких даний показник теж в районі 9000 гривень.

За видатками загального фонду (з розрахунку на 1 мешканця) лідирують Сенчанська(майже 18000 грн.), Драбинівська, Білоцерківська, Рокитянська та Сергіївська громади,  у яких не нижче 11000 грн.

Сенчанська ОТГ також стала кращою за показником «Капітальні видатки на 1 мешканця». Поруч розташувалися Пришибська, Коломацька, Ланнівська, Новосанжарська об’єднані територілаьніи громади.

«Ми бачимо, що серед лідерів рейтингу громади різного «віку» – як ті, що були серед піонерів реформи децентралізації(перші вибори восени-2015), так й значно «молодші». Все це свідчить як про великий потенціал ОТГ Полтавщини, так й про чіткий розрахунок спроможності та виваженість перед добровільним об’єднанням», – прокоментувала дані експертного моніторингу Ірина (Irina Balybina директорка ULEAD Полтавський регіональний офіс

👍Вкотре ОТГ Полтавщини стали лідерами за основними показниками фінансової спроможності. Про це свідчить моніторинг,…

Опубліковано ULEAD Полтавський регіональний офіс Четвер, 19 березня 2020 р.

Про автора

Коментувати