Комунальники Горішніх Плавнів купили човен-комбайн для косіння очерету за 6 мільйонів

0

КП «СпецЕко» Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області 16 березня за результатами тендеру замовило ПП «Підйомно-транспортне обладнання» човен для косіння очерету за 6,02 млн грн. Про це повідомляється у системі «Прозорро».

До 15 травня мають поставити човен-комбайн WorkerMachines DF 950 для скошування водної рослинності продуктивністю 2 500-4 000 куб. м на годину, довжиною 13,5 м і вагою 15 т, розрахований на 1-3 особи персоналу. Гарантійний строк становить рік.

Нещодавно Коростень (Житомирська обл.) і Кременчук (Полтавська обл.) купили по машині-амфібії Truxor T40 виробництва фірми «Dorotea Mekaniska AB» (Швеція) за ціною 3,50 млн грн. Це майже вдвічі дешевше, але шведська машина-амфібія значно менша від човна-комбайна і має вдвічі менше гідравлічних агрегатів – чотири замість восьми.

Ціна нинішньої угоди на 0,5% нижча від очікуваної вартості закупівлі у 6,05 млн грн.

«Підйомно-транспортне обладнання» зареєстроване у Дніпрі на директора Павла Левчука з Кам’янського. Воно має виробництво у м. Олександрія Кіровоградської обл. по вул. Світловодській, 35 і по вул. Єфремова, 27, де прописане ТОВ «Олександрійський завод підйомно-транспортного обладнання» Світлани та Оксани Кулікових.

Єдиним конкурентом було криворізьке ТОВ «Нові енергетичні системи» Миколи Мороза із Кривого Рогу і Миколи Григора із с. Войнівка Олександрійського р-ну Кіровоградської обл. Воно має виробництво по вул. Церковній, 3 у Кривому Розі.

За інформацією сайту НАШІ ГРОШІ

Про автора

Коментувати