ПОНАД 1 МЛРД ГРН ПДВ НАДІЙШЛО ДО ДЕРЖАВНОЇ СКАРБНИЦІ ВІД ПЛАТНИКІВ ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

0

Станом на перше квітня 2020  року від суб’єктів господарської діяльності – юридичних і фізичних осіб м. Кременчук, м. Горішні плавні, Глобинського, Кобеляцького та Козельщинського районів надійшло більш ніж 264,1 млн грн, Лубенського, Хорольського, Пирятинського, Оржицького, Гребінківського та Семенівського районів – 136 млн грн; Миргородського, Великобагачанського, Шишацького районів – 108,2 млн грн; Полтавського, Диканського, Новосанжарського, Решетилівського районів – 86,3 млн грн. Підприємства Гадяцького, Зіньківського, Котелевського та Лохвицького районів забезпечили надходження податку в сумі 70,5 млн грн, Карлівського, Машівського та Чутівського – 60,7 млн гривень. Найбільші суми ПДВ до бюджету спрямували платники, які зареєстровані в м. Полтаві –326,4 млн грн.

ПРО ЦЕ ПОВІДОМИЛИ В ГОЛОВНОМУ УПРАВЛІННі ДПС У ПОЛТАВСЬКІЙ ОБЛАСТІ, В ЦІЛОМУ ПО ОБЛАСТІ НА РАЗІ ЗАБЕЗПЕЧЕНО НАДХОДЖЕННЯ ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ ДО ДЕРЖАВНОГО БЮДЖЕТУ В СУМІ 1 МЛРД 52,3 МЛН ГРН, ЩО НА 96,9 МЛН ГРН БІЛЬШЕ НАДХОДЖЕНЬ ЗА ВІДПОВІДНИЙ ПЕРІОД 2019 РОКУ.

Також за січень – березень 2020 року  90 юридичним особам – платникам області відшкодовано ПДВ на розрахунковий рахунок у банку в розмірі 272,8 млн гривень.

Про автора

Коментувати