Хабарництво у патрульній поліції Кременчука: брали гроші за перевантажені фури

0

Прокуратура Полтавської області направила до суду для розгляду по суті обвинувальний акт стосовно інспектора батальйону патрульної поліції у Кременчуці за ч. 2 ст. 369-2 КК України (одержання неправомірної вигоди для себе за вплив та обіцянку здійснити вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави). Про це повідомили у прес-службі прокуратури Полтавської області.

За даними слідства, на банківську картку інспектора заступник керівника одного з товариств перерахував 16 тис. 300 грн неправомірної вигоди. За це правоохоронець пообіцяв вплинути на своїх колег щодо не притягнення до адміністративної відповідальності працівників ТОВ за порушення правил проїзду великогабаритних і великовагових транспортних засобів.

Разом з тим, у Єдиному реєстрі судових рішень містяться окремі подробиці цієї справи. Так, у ході досудового розслідування ДБР встановило, що службові особи Управління патрульної поліції у Кременчуці систематично вимагають та отримують неправомірну вигоду від суб’єктів господарювання. Тому мова може йти про групу правоохоронців, які брали хабарі не від одного підприємця.

 Слідство зібрало велику доказову базу: інформація про рух коштів, фото, відеофіксація банківських операцій з камер спостереження, встановлених на банкоматі при користування банківською картою «Приватбанку», яку використовував правоохоронець, протокол огляду відеозаписів з автомобільних відеореєстраторів вантажних автомобілів ТОВ «НФМ Агро». Останнє товариство — це офіційний дистриб’ютор американської сільськогосподарської техніки Case IH.
Джерело: https://new.pl.ua/

Про автора

Коментувати