Ганна Охота отримала золоту медаль у бою проти представниці Харківщини

0

Восьмеро представниць Полтавської області стали призерками Кубка України з боксу серед жінок, молоді, юніорок та дівчат. Про це повідомили у пресслужбі Федерації боксу України.

Так, золоту медаль у ваговій категорії 51 кг виборола Ганна Охота. Боксерка виборола перемогу у бою проти представниці Харківщини.

Марина Шевченко стала переможницею у ваговій категорії 60 кг.

Срібні нагороди здобули Дар’я Сєргєєва (вагова категорія 48 кг), Анна Іщенко (вагова категорія 38 кг), Ольга Фалюш (вагова категорія 52 кг) та Карина Зверева (вагова категорія 70 кг).

Крім цього, Каміла Сириця з Полтави здобула третє місце у ваговій категорії 57 кг. У віковій категорії “молодь-жінки” (2002-2003 р.н) Ангеліна Андрейченко (54 кг) з Кременчука завоювала також бронзову медаль.

Кубок України серед жінок, молоді, юніорок та дівчат відбувся у Харкові протягом 30 вересня – 3 жовтня. У змаганнях взяли участь понад 250 учасниць з усіх куточків України.