В Горішніх Плавнях створили першу політичну партію

0

В Горішніх Плавнях створили першу нову політичну партію, яка має назву «ЗАПОРУКА (ЗА ПОРЯДОК В УКРАЇНІ)». Лідером нової політичної сили став директор «Фламінго текстиль & КОКЕТ» Микола Вікторович Завалій.

 

IMG_2184

В основі створення цієї партії лежить ідея об’єднання громадян для вирішення насущних проблем. Політики, що загралися в ігри за владу, роками послідовно доводять свою нездатність ефективно керувати країною. Особливо гостро це відчувається зараз, під час кризи. Економіка, інфраструктура, медицина, соціальна система — немає жодної сфери життя в українській державі, яка б не потребувала уваги та рішучих дій.

Представники політичної партії «ЗАПОРУКА (ЗА ПОРЯДОК В УКРАЇНІ» переконані, що спільні дії дозволять вирішувати реальні, а не надумані проблеми — треба полагодити труби, прокласти дороги, пофарбувати школи, добитися звільнення місцевого чиновника-корупціонера.

Редакція «Прозорий Погляд» завітала до лідера нової політичної партії і ось, що ми дізнались про нову політичну партію.

«Немає сенсу чекати, коли у міністрів або депутатів прокинеться совість. Ми можемо міняти своє життя самі, тут і зараз. Потрібно нагадати, що народ є джерелом влади, а не її прислужником. Україна вимагає нових правил для створення та функціонування політичної сили. Така сила повинна відстоювати інтереси звичайних людей, бути відкритою і зрозумілою. Політична сила створюється з нуля і буде абсолютно нова. Ми маємо побудувати не таку країну, в якій всі будуть багаті чи усі бідні, а таку, в якій основне багатство належатиме середньому класу, тобто добропорядним громадянам. Це інтелігенція, освітяни, науковці, дрібні та середні підприємці, управлінці, представники місцевого самоврядування, тощо. Усі процеси в партії відбуваються прозоро», — розповів лідер нової партії Микола Завалій.

  Політична партія «ЗАПОРУКА (ЗА ПОРЯДОК В УКРАЇНІ» закликає фахівців, представників бізнесу,     активістів, волонтерів та усю громадськість до об’єднання в одну велику родину. Не будь байдужим та обирай краще майбутнє!

ПП «ЗАПОРУКА (ЗА ПОРЯДОК В УКРАЇНІ)» знаходиться за адресою : вул.Соборна,31, м.Горішні Плавні,

Полтавська область, Україна,

контактний телефон (05348) 6-14-92, веб-сайт: ZAPORUKA.ORG 

Про автора

Коментувати