Мерія Горішніх Плавнів відмовляється надати квартиру атовцю (ВІДЕО, ФОТО)

0

13 квадратних метрів у гуртожитку — і все. Кращого житла, на думку горішньоплавнівських чиновників, інвалід АТО 2 групи, санітар, що пройшов Іловайськ, не заслужив! Ніякого житла, ніяких компенсацій…Лише кімнатка у гуртожитку площею 13,4 квадратних метрів зі спільною кухнею й туалетом на 8 сімей.


Таке житло виділили учаснику бойових дій на Донбасі, інваліду 2 групи, що врятував десятки життів своїх бойових побратимів під Іловайськом, воюючи у складі 8-ї окремої автомобільної санітарної роти.
Кімнатку у гуртожитку чоловік отримав ще в 2013 році. Відтоді на прохання про поліпшення своїх житлових умов, як це передбачено законом для інвалідів 1 та 2 групи, отримує лише відписки.

Дійсно, на запит, надісланий на ім’я міського голови Горішніх Плавнів Дмитра Бикова інвалід АТО отримав відписку, в якій сказано, що на квартирній черзі він стоїть, але пільговиків багато. Ніяких конкретних дат чи обіцянок виділити квартиру відповідь чиновників мерії Горішніх Плавнів не містить. Зате сказано, що
компенсації на придбання житла йому не передбачено.

Журналісти інтернет-видання «Коло» намагались почути думку влади Горішніх Плавнів щодо ситуації. У приймальні мера Дмитра Бикова повідомили, що він на нараді. Так само зайняті вирішенням актуальних питань життя міста і його заступники. У відповідь в приймальні очільника Горішніх Плавнів дали як мінімум троє номерів телефонів різних управлінь, які «компетентні у питанні». Однак на телефонні дзвінки ніхто не відповідає. Тож про те, чи змінить влада свою позицію щодо учасника АТО, якому доводиться тіснитися у гуртожитку, читайте на нашому сайті пізніше.

Як відомо, в боях Володимир Страшко отримав два порання та контузію.
Після лікування потрапив до 93-ї бригади. Був у містах: Тоненьке, Водяне, Піски. Розповідав, що в Пісіках було страшніше, ніж в Іловайську…

 

Матеріали, фото: сайт «Репортер»

Відео: Телеканал Лтава

Про автора

Коментувати