В Горішніх Плавнях провели тендер з переплатою майже 55 тисяч гривень

0

Комунальне підприємство «СпецЕко», в особі директора Карацюби Сергія Олександровича, за результатами аукціону, який проходив 25 листопада 2016 року в системі електронних закупівель «Prozorro», було акцептовано пропозицію на закупівлю металевих контейнерів для збирання побутових відходів.

Перевагу було надано ТОВ «Еко-Львів». Вартість контейнерів склала 382 тис. 860 гривень. За даними ЄДР, ТОВ «Еко-Львів» належить львів’янам Олегу та Олесі Гайовишиним.

Всього ж в аукціоні приймали участь чотири підприємства: ТОВ «Запоріжкомунсталь», ТОВ «НВП «Укрресурс», ТОВ ВГІК та ТОВ «Еко-Львів».

Найменшу ціну запропонувало ТОВ «Запоріжкомунсталь» – 329 тис. 400 гривень, яка виявилась на 53 тис. 460 гривень менше, ніж запропонував учасник-переможець аукціону.

Пропозиції інших трьох підприємств були відхилені через ряд недоліків, а саме: встановлено, що учасники ТОВ «Запоріжкомунсталь», ТОВ «НВП «Укрресурс», ТОВ «ВГІК» не надали документальне підтвердження відповідності товару технічним, якісним і кількісним характеристикам, а саме: відсутні скановані копії дійсних сертифікатів відповідності товару системі EN 840-3 (DIN 30700).

Варто зазначити, що в умовах тендерної документації ТОВ «Запоріжкомунсталь» було надано реєстр документів згідно тендерної документації (сертифікат якості, паспорт якості, технічні матеріали стосовно продукції, ліцензію) до кінцевого строку подання тендерних пропозицій, а саме 24 листопада 2016 до 10 години.

Поспілкувавшись з представниками ТОВ «Запоріжкомунсталь», було зрозуміло, що оскаржувати рішення тендеру спочатку вони планували, а потім, вирішили відступити, адже довгий рутинний процес не дасть нормально працювати підприємству.

А от  ТОВ «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО «УКРРЕСУРС», яке запропонувало трохи менше, ніж фірма «Еко-Львів», вирішило не мирить з результатами аукціону, тому надіслало «вимогу про усунення порушення в процесі проведення закупівлі».

Але, на засіданні тендерного комітету, яке відбулось 5 грудня було вирішено: «Члени тендерного комітету визнали вимогу ТОВ «Укрресурс» від 02.12.2016 р. №00188 про усунення порушення у процесі проведення закупівлі, оголошення UA-2016-11-04-000064-a, безпідставною, та такою що не ґрунтується на нормах закону».

Зекономити горішньоплавнівським комунальникам не вдалось і цього разу, а можливо, й не хотілось.

Автор: Сергій Нагорний

Про автора

Коментувати