Чим небезпечний інтернет для дітей

2

1. Уповільнює розвиток мови
Використання гаджетів, доступ до інтернету для різних ігор (навіть розвиваючих) може сповільнити психомоторне розвиток дитини. Раніше знайомство дітей з інтернетом і потоком інформації може призвести до того, що дитина буде відставати в розвитку від однолітків, мова буде на рівень нижчА, ніж у дітей без комп’ютера. Мозок дитини “засмічується” непотрібною інформацією.

2. Заважає нормальній соціалізації
У сучасному світі діти спілкуються з однолітками не на вулиці, а через екран комп’ютера в соціальних мережах. Необхідно соціалізувати дитину з самого раннього віку. Не можна замінювати інтернетом похід на дитячий майданчик, адже дитина повинна спілкуватися з іншими дітьми на вулиці, вирішувати проблеми, разом робити вибір. Уміння заводити друзів і дружити – необхідна умова гармонійного розвитку людини.

3. Порушує межі сприйняття
Дитині, яка змалку грає в інтернет ігри, буде складно зрозуміти, чому в його комп’ютерній фермі помідори ростуть за чотири години, а в реальному житті це займає місяці. Або чому в “стрелялці” тебе вбили, а ти встав і пішов, а в житті все зовсім не так. Дитина живе у віртуальній реальності і не може відрізнити вигадку від правди.

4. Погіршує успішність
Надмірне захоплення інтернетом позначається на успішності багатьох школярів. Зараз можна скачати будь-який реферат або твір на будь-яку тематику, проте іноді діти навіть не трудяться прочитати вміст. Постійно роблячи це, дитина втрачає стимул до розвитку і навчання. А ще гірше, якщо дитина захопилася іграми і весь свій час після школи присвячує їм.

5. Страждає фізичний розвиток
Якщо ваша дитина всю свій вільний час прагне провести в світі інтернету, це обов’язково позначиться на його фізичному розвитку. Недолік руху може призвести до проблем з травленням і навіть зайвого набору ваги. Крім того, такі діти часто страждають на сколіоз і стоять в черзі до окуліста. Більше розваг на свіжому повітрі: велопрогулянки, ролики, теніс – зміцнювати здоров’я можна всією родиною!

2 коментарі

  1. Всем все понятно.но….Когда в городе пытаются развивать киберспорт все молчат.Надо ли это делать ? Это вопрос в первую очередь к депутатам городского совета.Пожалейте детей.Примите правильное решение.Разум должен победить.

  2. З небезпечним контентом на конкретних сайтах ще можливо боротися. Наприклад, 20 лютого буде презентовано Кодекс щодо захисту дітей від жорстокого поводження в мережі Інтернет, спрямований на боротьбу зі шкідливим для дітей Інтернет-контентом. Його підпишуть провідні Інтернет-провайдери.

Коментувати