Чиновник з Горішніх Плавнів влаштував скандал у кінотеатрі

2

Скандальний відпочинок мешканця Горішніх Плавнів з сім’єю завдав не тільки збитків, а й неприємних спогадів працівникам кінотеатру «Галактика-кіно», що у Кременчуці.

Як повідомила адміністрація закладу редакції «Прозорий Погляд», 5 лютого 2017 року під час початку кінопоказу, глядач попросив замінити йому окуляри, стверджуючи, що йому видали неналежної якості. Це прохання виконали, але через кілька хвилин він знову попросив замінити окуляри.  Працівники кінотеатру задовольнили прохання гостя, при цьому помітили, що другі окуляри, які просив поміняти глядач, повернуті вже зламаними.  Однак, претензій  нікому не пред’являли. Але на цьому все не закінчилось. Коли втретє глядач попросив замінити йому окуляри,  (знову повернувши попередні зламаними) показ фільму зупинили, а гостя попросили вийти із зали, аби він не заважав іншим насолоджуватись відпочинком.

Виявилось, що даним глядачем був чиновник з Горішніх Плавнів, а саме Сергій Дорота, наразі він займає посаду секретаря Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області.

Спричинивши матеріального збитку кінотеатру, Сергія Дороту попросили оплатити зламані окуляри, але він категорично відмовився це робити та почав скандалити. Неадекватні дії горішньоплавнівського чиновника збентежили як працівників кінотеатру, так і глядачів. Зухвала поведінка з погрозами та неприємностями, ось що обіцяв Дорота робітникам кременчуцькому закладу.

В результаті, адміністраторам, які були на зміні, довелося викликати патрульну поліцію, лише після цього знахабнілий глядач заспокоївся та покинув кінотеатр. До речі,  зламані окуляри, вартістю 500 грн. скандаліст так і не оплатив. Написавши скаргу до журналу «відгуків та пропозицій», горішньоплавнянин покинув заклад з висловами, на кшталт: «Проверки будут у вас жить…Я создам вам проблемы»…

На цьому інцидент не закінчився і мав своє продовження. Сергій Дорота надіслав «заяву-претензію» керівництву кінотеатру, у якій не лише офіційно повідомив про відмову платити за зіпсоване майно, а ще поставив вимогу повернути йому кошти та «провести службове розслідування», оскільки вважає, що йому не дали подивитися кінофільм, бо він був змушений «захищати свої права».

Журналістам редакції «Прозорий Погляд» під час спілкування з представниками «Галактика-кіно» було повідомлено, що в ході службового розслідування було з’ясовано, що Сергій Станіславович є частим гостем даного закладу й подібні нарікання до працівників кінотеатру звичайна справа, адже гостя постійно щось не влаштовувало. Своє прохання щодо повернення коштів за не переглянутий  кінопоказ, Дорота вказав лише у письмовому звернені, а ось у жалобі у книзі «відгуків та пропозицій» ні слова не вказав.

Далі буде…

Про автора

2 коментарі

  1. Очень “сильная” команда у нашего “головы”.Гремим громче и громче.Далi буде!!!

  2. Дмитрий on

    Когда уже позакрывают всех этих “создавателей” проблем. Каждая тварь, получившая хоть какую то власть, начинает вести себя по свински. И это только секретарь Горішньоплавнівської міської ради Полтавської області , а на верху там наверное вообще не люди )

Коментувати