В які країни переїжджають мільйонери, щоб знати де їх шукати…

0

Канада привабила близько 8 000 мільйонерів за рік, поступившись тільки Австралії і США в списку найкращих країн для імміграції. Про це йдеться в нещодавній доповіді від дослідницької групи New World Wealth.

11 тис. мільйонерів переїхали до Австралії, що зробило її найбільш популярною країною для багатіїв другий рік поспіль. На наступному місці США – з 10 тис. мільйонерів.

У минулому році в інші країни переїхали 82 000 мільйонерів у порівнянні з 64 000 на 2015 року, відзначається в доповіді, повідомляє Наш Ванкувер.

«Високий рівень освіти і особиста безпека – ось два чинники, якими керувалися мільйонери при виборі нового місця проживання», – розповідає Ендрю Амойлс, глава дослідницького відділу New World Wealth.

«Вони хочуть мати хороші школи для дітей і відчувати себе в безпеці, – каже він. – Потім йдуть клімат, медицина і хороша екологія».

Франція, Китай і Бразилія – ​​три основні країни, з яких виїжджають мільйонери. Близько 12 000 мільйонерів залишили Францію через високі податки на розкіш та зростання напруженості навколо релігії. Близько 9000 мільйонерів покинув Китай, 8000 виїхали з Бразилії.

Доповідь враховувала тільки тих мільйонерів, які переїхали в іншу країну як мінімум на півроку. Він не брав до уваги тих, хто здобував власність або одержав громадянство в країні, але рідко живе там.

У доповіді, мільйонер – той, хто володіє, як мінімум 1 мільйоном доларів США.

 

Про автора

Коментувати