Горішньоплавнянам, які отримують субсидії!

0

Якщо ваша родина використовуючи для опалення електроенергію до 1.05.2017 р. значно заощадила на цій послузі (суму економії можна дізнатися у філії ПАТ “ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО” за місцем проживання), ви маєте право на повернення вам зекономленої суми субсидії (яка не може бути більше еквівалента вартості 150 кВт.год електричної енергії). Про це інформує ПАТ “Полтаваобленерго”.

Для цього потрібно до 1 вересня 2017 року звернутися з відповідною заявою у місцеве Управління праці й соціального захисту населення, на підставі якої здійснюватиметься виплата зекономленої суми субсидії (при coбi потрібно мати паспорт, ідентифікаційний номер, та номер банківського рахунку для зарахування коштів).

З 1 травня 2017 року також Постановою Кабінету Міністрів України від 26.04.2017 № 300 впроваджено оновлену Програму житлових субсидій. Відповідно до неї побутовим споживачам у яких є прострочена понад два місяці заборгованість з оплати послуг, субсидія на наступний період не призначається (про це органи соціального захисту населення інформують боржника).

Якщо протягом двох місяців з дати інформування про не призначення субсидії, споживач документально підтвердить сплату заборгованості (або укладення договору про її реструктуризацію), вона буде призначатися з дати закінчення дії попередньої субсидії.

У протилежному випадку – з місяця, в якому він документально підтвердив сплату заборгованості або укладення договору.

Про автора

Коментувати