ПЛАТНИКАМИ ПОДАТКІВ ГОРІШНЬОПЛАВНІВСЬКОГО ВІДДІЛЕННЯ СПЛАЧЕНО ПОНАД 47 МЛН. ГРИВЕНЬ ЄДИНОГО ВНЕСКУ

0

З початку року платники податків Горішньоплавнівського відділення Кременчуцької ОДПІ перерахували до бюджету 47,2 млн. грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 8,7 млн. грн перевищує визначений індикативний показник. Виконання бюджетного призначення становить 122,6%. Порівняно з січнем-квітнем минулого року забезпечено приріст надходжень на 14,1 млн. грн, або на 42,8%.

Зокрема, за підсумками квітня поточного року на соціальні гарантії направлено 13,4 млн. грн. ЄСВ. Порівнюючи з квітнем минулого року надходження зросли на 4,7 млн. грн., або на 54%.

Як зазначив в.о. начальника Кременчуцької ОДПІ Андрій Якименко, серед пріоритетів роботи фіскальної служби й надалі залишається вжиття заходів щодо детінізації доходів та відносин у сфері зайнятості населення. Адже офіційне працевлаштування дасть змогу громадянам легально працювати і мати соціальні гарантії, а бюджет відповідно отримає додаткові надходження у вигляді податку на доходи фізичних осіб та єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Про автора

Коментувати