Депутата Жеваго спіймали на невиконаній обіцянці

0

На парламентських виборах 2014 року кандидат в народні депутати України по одномандатному виборчому округу № 150 Костянтин Жеваго обіцяв законодавчо забезпечити розвиток мережі сімейної медицини та медичних закладів в сільській місцевості. Про це повідомляє «Слово і діло».

За інформацією видання, станом на 2 вересня 2016 року народний депутат України Костянтин Жеваго не ініціював жодного законопроекту щодо розвитку мережі сімейної медицини в сільській місцевості.

19 жовтня ВРУ ухвалила проект закону №7117 “Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості (№7117) – за основу. Костянтин Жеваго не підтримав ухвалення цієї ініціативи за основу.

Згідно з даними «Вікіпедії», Костянти́н Валентинович Жева́го (нар. 7 січня 1974, селище Іультин, Чукотський автономний округ, Магаданська область, РРФСР) — український бізнесмен та політик. Народний депутат України.

На позачергових парламентських виборах в Україні 2014 року знову балотувався за округом № 150 шляхом самовисування, де переміг, отримавши 43,81% голосів.

Про автора

Коментувати