ЗА МИНУЛИЙ ТИЖДЕНЬ НА ПОЛТАВЩИНІ НА ГОСТРІ РЕСПІРАТОРНІ ІНФЕКЦІЇ ЗАХВОРІЛО 5 ТИСЯЧ 639 ОСІБ

0

СТАН ЗАХВОРЮВАНОСТІ НА ГРИП ТА ГРВІ НА ПОЛТАВЩИНІ ПРОАНАЛІЗУВАВ ЛІКАР-ЕПІДЕМІОЛОГ АНДРІЙ БАЙБАРЗА:

“На даний час в жодному з регіонів Україні захворюваність не перевищує епідемічний поріг. Віруси грипу не визначено. Щодо Полтавської області, то за минулий тиждень на гострі респіраторні інфекції захворіло 5 тисяч 639 осіб, захворюваність за тиждень знизилась на 5,6%, показник склав 394,0 на 100 тисяч населення, це на 28% нижче за епідпороговий”.

Андрій Андрійович зупинився на відомих, але під час деким забутих правилах етикету при кашлі та чханні: прикривати рота і носа одноразовою хустинкою, відразу викинути використану хустинку, вимити руки або обробити їх спиртовим антисептиком. Під час сильного кашлю хворому бажано носити захисну медичну маску, щоб не заразити оточуючих, повідомляють у Департаменті освіти.

Начальник комерційного відділу ПОКП «Полтавафарм» Тамара Бибич розповіла присутнім про наявні в мережі вакцини проти грипу: ДЖІ СІ ФЛЮ виробництва Грін Кросс Корпорейшн, Корея, ВАКСІГРИП – виробник Санофі Пастер, Франція, ІНФЛУЕНЗА ВАКСІН – виробник Хуалан Біолоджикал Бактерін Ко, Лтд., Китай, ІНФЛУВАК – виробник Абботт Біолоджикал Б.В., Нідерланди. Їх можна придбати в аптечній мережі як для лікувально-профілактичних закладів, так і кожному, хто бажає особисто.

Про автора

Коментувати