22 листопада – Міжнародний День синів

0

Щорічно 22 листопада в світі відзначається світле сімейне свято – День синів або День сина.

Сьогодні практично кожна людина знає або, принаймні, чув про День матері, який щорічно відзначається в різних країнах по всьому світу з різницею в датах проведення.

Продовжуючи тематику свят сімейного характеру, по просторах Інтернету все частіше «бродить» ще один знаменний день сьогоднішній свято – «День синів» або «День сина». Історія цього свята невелика і не актуалізована засобами масової інформації. Існують навіть деякі розбіжності в тому, коли ж цей день слід відзначати.  День синів святкується 22 листопада, хоча офіційної дати, присвяченій цьому святу поки немає.

Кому присвячене це свято? Відповісти на це питання нескладно: День сина можуть відзначати всі чоловіки в якості синів, а також сім’ї, в яких є син.

Як такі, традиції святкування цього Дня ще не сформувалися, і кожен по-своєму відзначає або залишає поза увагою цю дату. Зворушливі вітання матерів своїм синам, що зустрічаються на форумах, представлені часто як молитва за сина. Актуальний вдвічі цей День для родин, чиї сини, виконуючи свій громадянський обов’язок перед Вітчизною, проходять службу у лавах Збройних Сил або хто волів службу в Армії або інших силових структурах іншим пологах діяльності, вибравши її своєю професією, постійно ризикуючи життям на благо Батьківщини.

В цей день не тільки батьки вітають синів, але й сини виявляють по відношенню до батька з матір’ю увагу. Оскільки свято сімейне, то найчастіше воно відзначається в тісному сімейному колі. І хочеться вірити, що пройде рік, два, п’ять, і День сина стане таким же відомим і популярним святом, як День матері і День батька, ставши в один ряд з датами, коли рідні та близькі дарують один одному теплі слова, турботу і Любов!

Про автора

Коментувати