Білоруського репера Макса Коржа не впустили в Україну

0

Українські прикордонники не пустили білоруського репера Макса Коржа в Україну і заборонили йому в’їзд до країни терміном на три роки. Про це повідомляє інформаційний портал «InfoResist» з посиланням на помічника голови Державної прикордонної служби України Олега Слободяна.

«Сьогодні під час проходження прикордонного контролю пасажирів, які прилетіли з Мінська, був виявлений даний співак, який свого часу відвідував окупований Крим. На підставі наявної інформації, відповідно до законодавства було прийнято рішення про не перепустка його через кордон», – сказав Слободян.

Також він додав, що Коржу був заборонений в’їзд в Україну терміном на три роки.

Співак летів до Києва, де 23 листопада у нього мав відбутися концерт в Палаці Спорту.

Зазначимо, що раніше Максу Коржу забороняли в’їзд в Україну на 5 років у лютому 2016 року, коли співак планував тур Україною. Причиною такого рішення СБУ стали концерти Коржа в анексованому Криму. Однак влітку співак відвідав Київ, вочевидь коли заборону вже було скасовано.

Раніше видання «Крим.Реалії» повідомляло, що СБУ не побачило в діях Макса Коржа загрози національній безпеці, незважаючи на факти відвідин ним окупованого Криму.

Про автора

Коментувати