МІСЬКИЙ ГОЛОВА ГОРІШНІХ ПЛАВНІВ ДМИТРО БИКОВ ПРОЗВІТУВАВСЯ ЗА РОБОТУ У 2017 РОЦІ

0

На офіційному сайті горішньоплавнівської міської ради оприлюднено звіт міського голови Горішніх Плавнів за 2017 рік.

Звіт складається із 12 розділів:

 • СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИЙ
 • РОЗВИТОК
 • ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ
 • БЛАГОУСТРІЙ
 • ЖИТЛОВА ПОЛІТИКА
 • СОЦІАЛЬНИЙ ЗАХИСТ НАСЕЛЕННЯ
 • ОХОРОНА ЗДОРОВ’Я
 • ОСВІТА
 • СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ, СІМ’Ї ТА МОЛОДІЖНОЇ ПОЛІТИКИ
 • КУЛЬТУРА
 • СПОРТ
 • Співпраця з громадою

Ми зупинимося та об’єднаємо розділи, які завжди викликають у горішньоплавнян жвавий інтерес у зв’язку із повсякденною значимістю та важливістю цього напрямку. Ці розділи увійдуть в узагальнену сферу ЖКГ.

У звіті йдеться, що у 2017 році придбано 5 одиниць спеціалізованої техніки на загальну суму 11,1 млн. грн., а саме: автогідропідіймач з висотою стріли 30 м, автомобіль-самоскид, сміттєвоз із заднім завантаженням, каналопромивний автомобіль, мулосос (поставка техніки очікується наприкінці листопада). Також для КП «Вічність» придбано сучасний автомобіль Volkswagen для надання ритуальних послуг сума якого не зазначена.

У 2017 році на ремонт міських доріг було використано 22 мільйони 250 тисячі гривень. Зокрема, здійснено капітальний ремонт скверу по вул. Миру, 15, реконструкція пішохідної доріжки від вул. Добровольського до міської лікарні, асфальтування проїжджої частини вул. Озерної у мікрорайоні Золотнишине завершено. Загалом, поточний ремонт доріг, внутрішньоквартальних проїздів та тротуарів загальною площею 13 тис. м2 на суму 5,4 млн грн.

Хоча від себе додамо, що ремонт доріг зроблений тільки частково, простіше кажучи — у місті все розкуйовдано і до кінця нічого не дороблено.

Далі влада звітується щодо робіт, що завершуються:
– реконструкції проїзду від просп. Героїв Дніпра до вул. Добровольського вздовж ЗОШ № 6 (виконано на 90%).
– капітального ремонту вул. Гірників (виконано на 95%),
– капітального ремонту тротуарів у міському Парку культури і відпочинку (виконано на 98%);
– будівництва тротуару по просп. Героїв Дніпра уздовж ринку. І етап проекту передбачає облаштування кольоровою плиткою пішохідної зони та велодоріжки (виконано на 75 %);
– реконструкції частини вулиці Набережної від вул. Конституції до готелю «Славутич» (7000 м2 дороги та 1900 м2 тротуару). На цій ділянці здійснено заміну водогону 1200 п. м.
– Розпочато роботи з організації колового руху на перехресті вулиць Гірників-Миру (виконано на 50%).
– Розпочато реконструкцію ділянки проїжджої частини вул. Конституції та вул. Першопрохідців з улаштуванням зливової каналізації.

Здійснено перший етап з реконструкції автоматичної системи поливу зелених зон міста загальною площею робіт 10 га в районі стели «Хто загинув за Дніпро, буде жити вічно», парку Ювілейного, міськвиконкому, розподільчої смуги проїжджої частини просп. Героїв Дніпра, міської бібліотеки та меморіалу «Вічний вогонь». Кошторисна вартість робіт – 6,5 млн грн.

На суму 1,650 млн грн. у мікрорайоні Низи освітлено частину вулиці Чекаліна, у мікрорайоні Піддубне – вулиці Дніпровську, Хвойну, Соснову, пров. Панаса Мирного, Степовий.

Станом на листопад 2017 року на 70% виконано укріплення й розчищення берегів ділянки річки Дніпро з метою облаштування міського пляжу на суму 5,3 млн грн. Роботи планують закінчити до кінця року.

У місті встановлено 19 сучасних відеокамер вартістю 1,4 млн грн.

Крім того, у 2017 році з міського бюджету на заходи з поточного утримання зелених насаджень міста витрачено 4,5 млн грн.

На роботу заходів з технічного переоснащення КП ВУВКГ витрачено 10, 807 млн грн., а саме:
– проведено реконструкцію самопливного каналізаційного колектору (1249 м) від просп. Героїв Дніпра, 89 до групи будинків 15-го мікрорайону.

КП ВУВКГ розпочато:
– монтаж дрібнопухирцевої системи аерації стічних вод на каналізаційні очисні споруди;
– реконструкцію системи водопідготовки питної води міста з використанням сучасної європейської технології знезараження питної води гіпохлоритом натрію та діоксидом хлору.
– реконструкцію грабельного відділення каналізаційної очисної станції.

У звітному періоді на реалізацію заходів з термомодернізації витрачено 5,4 млн грн.:
– реконструкція системи опалення із заміною приладів опалення та монтажем індивідуального теплового пункту з фасадним регулюванням в ДНЗ «Сонечко» та ДНЗ «Дюймовочка».

– заміна приладів опалення у відділі культури, спорту і туризму, актовій залі та їдальні ЗОШ №2, спортивній залі СЗОШ №3. Частково – у центрі первинної медико-санітарної допомоги, дитячій музичній школі, ДНЗ «Попелюшка» та «Росинка».
– заміна старих вікон на нові енергозберігаючі металопластикові в міській лікарні, центрі ПМСД, стоматологічній поліклініці, ДЮСШ №2.
– освітлення енергоефективними LED- світильниками території ЗОШ № 1, № 2, № 3, № 6, Центру дитячої та юнацької творчості.
– встановлено енергозберігаючі LED-лампи у приміщеннях центру ПМСД, стоматологічної поліклініки, ЦД та ЮТ, дитячій художній школі, ДНЗ «Горобинка», «Дзвіночок», «Казка», «Попелюшка», «Росинка», «Чебурашка», ДЮСШ №1.

Продовжено виконання робіт стосовно амброзії біопрепаратом «АлергоStopАмброзія». У Звіті вказано, що проведено обробку амброзії на дитячих майданчиках, у внутрішньоквартальних районах, місцях масового відпочинку населення. Сума не зазначена.

З 2015 по 2017 роки в місті проводиться обробка каштанів від шкідників препаратом біологічного походження «Актофіт». Сума не зазначена.

З повним звітом можна ознайомитися тут.

Про автора

Коментувати