В українських школах будуть встановлювати “безпечні” двері

0

В українських школах з’являться спеціальні двері з вільним відчиненням зсередини. Це буде забезпечувати швидку і безперешкодну евакуацію дітей у разі потреби.

Відповідне рішення прийняли у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, інформація про це є на сайті відомства.

Тепер у школах будуть встановлювати двері з вільним та легким відчиненням зсередини без ключа.

“Ми переглянули протипожежні вимоги, які містилися у старому ДБН щодо шкіл, вдосконалили та доповнили їх. Зокрема, здавалося б незначна, але така важлива зміна тепер у школах обов’язково встановлюватимуться спеціальні двері евакуаційних виходів з вільним та легким відчиненням зсередини без ключа для того, щоб діти могли швидко та безперешкодно покинути приміщення у разі надзвичайної ситуації. Це вкрай важливо”, зазначив заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Лев Парцхаладзе.

Нове правило набуде чинності в найближчий час і буде застосовуватись при проектуванні нових і реконструкціі існуючих шкіл.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій подала позови на закриття 405 закладів через порушення вимог пожежної безпеки. До цього переліку потрапили 220 дитячих садків, 155 торгово-розважальних центрів і 30 лікарень.

Коментувати