Прийом до закладів ПТО продовжений до 1 жовтня

0

Причиною продовження строків є необхідність виконання регіонального та держзамовлення. Міністерство освіти ухвалило рішення про продовження прийому громадян на навчання до закладів професійної освіти до 1 жовтня 2018 року. Відповідний лист підписаний заступником міністра Павлом Хобзеєм.

Причиною продовження строків прийому на навчання у МОН пояснюють необхідністю виконання закладами професійної (професійно-технічної) освіти регіонального та державного замовлення.

Як відомо, 10 серпня Громадська рада при Міністерстві освіти і науки звернулась до міністра освіти Лілії Гриневич з пропозицією продовження термінів прийому вступників до професійно-технічних навчальних закладів та можливого коригування обсягів державного та регіональних замовлень.

Зокрема, у Громадській раді, посилаючись на інформацію з регіонів, зазначили, що з різних причин частина потенційних учнів професійно-технічних навчальних закладів не подали документи до приймальних комісій.

Раніше, генеральний директор директорату професійної освіти МОН Ірина Шумік, повідомила , що заклади професійної освіти зарахували близько половини від запланованої кількості вступників. За інформацією відомства, прогнозований обсяг регіонального замовлення в 2018 році складає понад 110 тисяч учнів.

Про автора

Коментувати