З 1 травня можна змінити оператора та залишити свій номер. Як?

0

З 1 травня в Україні запрацювала послуга MNP (Mobile Number Portability) – це можливість перейти від одного до іншого оператора, але зберегти свій номер. Усі цифри,Ю разом із кодом оператора, будуть прив’язані не до компанії, а до абонента.

Вперше послугу MNP запустили у 1999 році, а зараз вона працює у понад 80 країнах. В Україні на неї чекали дев’ять років (відповідний закон прийняли ще у 2010 році).

Що треба для зміни оператора?

Номер, зареєстрований на абонента. Реєструючи номер, ви прив’язуєте його до свого імені. Це дозволяє зберегти номер при зміні оператора мобільного зв’язку. Переноситься не лише сам номер, але і код оператора (095, 093, 067 тощо). Дізнатись, чи прив’язаний номер до вашої особи, можна в чинного оператора телефоном або онлайн.

Якщо ваш номер не зареєстрований – його можна прив’язати на сайті, у call-центрі або в офлайн-магазині мобільного оператора, показавши свій паспорт. Якщо заява подається онлайн – за допомогою електронного цифрового підпису.

Скористатись послугою можуть усі абоненти українських операторів мобільного зв’язку – Lifecell, Vodafone, Intertelecom, 3mob, Київстар.

Як змінити мобільного оператора?

  1. Подати заяву на перенесення номера до мобільного оператора, у якого хочете обслуговуватись. Це можна зробити онлайн, телефоном чи в офлайн-магазинах оператора. Для цього потрібен лише паспорт або інший документ, що підтверджує особу. Під час оформлення також потрібно обрати тарифний план у нового мобільного оператора.
  2. Отримати SIM-карту від нового оператора. Зробити це можна тоді, коли старий оператор дозволить перенести номер. Процес перенесення займає від трьох днів. Абонент також може вказати конкретну дату для переходу, однак це повинно бути не пізніше 30 днів із моменту подачі заяви.
  3. Активувати SIM-карту. Щоб почати використовувати SIM-карту від нового оператора, треба дочекатися повідомлення про її активацію та замінити стару картку на нову: відтоді обслуговування номера буде відбуватися в іншої компанії.

Після її заміни можуть бути незначні перебої в роботі зв’язку, однак вони триватимуть не більше трьох годин. Переносити номер від одного оператора до іншого можна не частіше разу на місяць. Після зміни оператора ті, хто телефонуватиме на ваш номер, прослухають голосове повідомлення із попередженням: номер було перенесено і вартість дзвінка може бути інакшою.

Скільки це коштує?

Послуга переносу мобільного номера є безкоштовною для всіх українських операторів. Водночас гроші на рахунку від попереднього оператора не зберігаються, якщо номер було перенесено. Також потрібно оплатити тарифний план у нового оператора.

Чи можуть мені відмовити в перенесенні номера?

Відмовити можуть із таких причин:

  • Номер не зареєстрований;
  • Номер зареєстрований на іншу людину;
  • У заяві подані недостовірні дані;
  • Після останнього перенесення не минуло 30 днів;
  • Абонент подав заяви кільком операторам одночасно.

Про автора

Коментувати