На території кременчуцьких шкіл розкидані наркотики

0

Уже нікого не здивувати фактом, що по всьому місту активно працюють наркодилери – одні пишуть рекламу телеграм-каналів на стінах, інша – ховають для клієнта так звані «закладки». Так, час від часу в Кременчуці спостерігають, як група молодиків щось шукає в землі.

Днями Крюківський районний суд Кременчука розглянув кримінальне провадження щодо місцевого мешканця, який вчинив злочин у сфері незаконного обігу наркотичних засобів. Згідно з протоколом, на початку лютого 2019 року, громадянин, перебуваючи на території Ліцею №11, знайшов два полімерних пакети фіолетового кольору, в яких знаходився наркотичний засіб, обіг якого обмежено. Це був мета дон, загальною масою 0,03811 грама.

Наркотики громадянин зберігав вдома, для власних потреб. 19 лютого 2019 року в ході проведення обшуку за місцем проживання громадянина працівники поліції виявили та вилучили два полімерних пакети фіолетового кольору, в яких знаходився наркотичний засіб. На судовому засіданні обвинувачений свою вину визнав. Суд призначив йому покарання у вигляді штрафу в розмірі 50 неоподаткованих мінімумів, що складає 850 гривень.

Згідно з іншими протоколами, це вже не перший випадок, коли наркотики знаходять на території школи.

Про автора

Коментувати