Горішні Плавні: Пам’ятник, присвячений війні, розтягують на метал (ФОТО)

0

Після великого свята Дня Перемоги – деякі монументи так і залишаються безхазяйними. Ось, таким занедбаним, нікому не потрібним став пам’ятник у Горішніх Плавнях, який розташований на острові Слави, з яким поруч знаходиться танк і гармата. Таке враження, що ця вікова пам’ятка не знаходиться на балансі ні в одного відомства або організації.

Днями, завітавши на острів Слави, горішньоплавняни були шоковані тим, що танк та гармату  нахабно пиляють на метал, це пам’ять, яка залишилася з часів Великої Вітчизняної Війни!

Наразі, частина конструкцій вже вивезена, залишилися ще інші частини для подальшого різання. Зазначимо, що ці військові установки важать кілька десятків тонн. Куди відвозять цей метал, здогадатися не складно. Але, щоб його вивезти з острова, необхідне спеціальне обладнання.

На це місце приїжджають не лише жителі Горішніх Плавнів, а й люди з інших куточків країни, щоб увічнити пам’ять героїв, а інші ж «металісти» – приїжджають сюди за грошима. Це не перший випадок. Протягом певного часу, цей об’єкт піддається нападкам вандалів. Руйнування і варварський розпил вікової пам’яті викликають почуття гіркоти. Сьогодні цей острів покинутий…

Оскільки ми дбаємо про історичне минуле нашої батьківщини, ми не можемо закривати на це очі. Ніхто не забутий нічого не забуто? – це так шанується пам’ять тих, хто дав нам свободу?

Танк, гармату, які зараз пиляють на метал, можна порівняти з пам’ятниками, з могилами. Їх потрібно охороняти відповідно до закону і строго стежити за станом.

Що робить мер Горішніх Плавнів Дмитро Биков і його команда для того, щоб врятувати все те, що так безжально розкрадають? Чому в Горішніх Плавнях переймаються лише новими круговими розв’язками та викладанням бруківки? Чому виставити яйця, що світяться на перехресті це подія, а ось зберегти пам’ять про наших героїв — не варто уваги?

Сподіваємось, що горішньоплавнівські чиновники в найближчий час звернуть увагу на цю серйозну проблему та зроблять все, щоб пам’ять наших визволителів була не осоромлена й надалі!

P.S.

До слова, таке дивовижне  місце як острів Слави  у Горішніх Плавнях, можна зробити популярним туристичним об’єктом!

Про автора

Коментувати