У ГОРІШНІХ ПЛАВНЯХ СТАРТУВАЛИ ЗМАГАННЯ СПОРТИВНОГО СВЯТА «ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ»

0

Початок міським змаганням “Олімпійський день” з нагоди заснування Міжнародного Олімпійського комітету у Горішніх Плавнях надали на новому стадіоні СЗОШ № 5 імені Л.І. Бугаєвської. Саме сюди свої команди привели представники усіх шкіл нашого міста аби взяти участь в урочистому відкритті змагань. Випробували у них сили усі охочі учні, яким подобається бігати. Виконавчий директор відділення НОК України у м. Горішні Плавні Микола Шишліков привітав усіх учасників та побажав їм вдалих виступів.

В змаганні взяли участь триста шістдесят учасників, які були розділені на вікові категорії від 9 до 16 років. Забіги проводилися на дистанціях 100, 200 та 400 метрів.

По завершенню забігів кращих за часом учасників нагороджували виконавчий директор відділення НОК України у м. Горішні Плавні Микола Шишліков та його заступник — бронзовий призер чемпіонату світу з кульової стрільби, майстер спорту міжнародного класу Влад Григоренко. Медалі, грамоти та атрибутика Національного олімпійського комітету України нагадуватимуть учасникам забігів про олімпійське свято.

У рамках спортивного свята “Олімпійський день” відбудеться ще шість етапів. Найближчий з них — це дитяча велогонка, яка пройде 1 червня. Подальші етапи відбудуться серед учнів політехнічного коледжу та Вищого професійного гірничо-будівельного училища Горішніх Плавнів. Потім олімпійські змагання будуть проведені у дитячому спортивно-оздоровчому центрі “Горизонт” та у оздоровчих таборах ДЮСШ Горішніх Плавнів.

Про автора

Коментувати