У Горішніх Плавнях під варту взяли підозрюваного, який ударив ножем знайомого

0

Нещодавно у Горішніх Плавнях міський суд ухвалив застосувати до підозрюваного у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.15 (замах на злочин) та ч.1 ст.115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України, запобіжний захід у виді тримання під вартою.

З ухвали суду стало відомо, що 15 травня ввечері підозрюваний прийшов у гості до свого знайомого додому. Там вони розпивали алкоголь. 16 травня близько 6.00 між потерпілим та підозрюваним стався конфлікт. Підозрюваний взяв кухонного ножа та ударив потерпілого у груди зліва. Після цього чоловік втік з місця події, постраждалого доставили до лікарні.

Згідно із довідкою, наданою Лікарнею інтенсивного лікування І рівня міста Горішні Плавні, потерпілого доставили до приймального відділення медичного закладу з діагнозом проникаюче колото-різане поранення грудної клітки зліва з пошкодженням перикарду.

Підозрюваний в судовому засіданні не заперечував своєї причетності до інкримінованого кримінального правопорушення та не оскаржував застосування до нього запобіжного заходу у виді тримання під вартою. У результаті, відповідно до ухвали суду, чоловік перебуватиме під вартою до 15 липня 2019 року.

Про автора

Коментувати