НА ПОЛТАВЩИНІ СТАРТУВАВ РИБАЛЬСЬКИЙ СЕЗОН

0

На Полтавщині відкрився рибальський сезон. Сьогодні закінчилося обмеження, пов’язане з нерестовим періодом риб. Про це повідомляють у Полтавському рибоохоронному патрулі. 

У цей період на водоймах загального користування дозволяється вилов риби з берега та з човна вудками усіх видів, із загальною кількістю гачків не більше п’яти та спінінгом з блешнею. Норма вилову риби – 3 кг за добу.

Підводне полювання дозволяється гарпунними рушницями (без застосування аквалангів) та при наявності посвідчення підводного мисливця.

Нерестова заборона вилову раків закінчується 30 червня.

– Пам’ятайте, що для деяких видів риб передбачені мінімальні розміри, менші за які ловити заборонено. Наприклад, білий амур (менше 40 см), короп (до 25 см), лящ (до 32 см), синець (до 22 см), сом (до 70 см), судак (до 42 см), тарань (до 18 см), товстолоб (до 40 см), щука (до 35 см). Для карася та бичка обмежень в законодавстві щодо мінімальних розмірів не встановлено.Пам’ятайте, що дотримання Правил рибальства гарантує чудову риболовлю та гарний відпочинок, – повідомляють у патрулі. 

Про автора

Коментувати