На Полтавщині зникають діти

0

З 9 по 10 червня у Полтаві, Полтавському районі та Лубнах зникло 5 дітей.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook начальник відділу комунікації ГУ НП у Полтавській області Юрій Сулаєв.

У Київському районі Полтави зникла 16-річна дівчина. Про це о 2 ночі повідомили її батьки. Через 4 години її знайшли. У Подільському районі щезла жінка з дитиною. Пішли гуляти о 19:00. О першій ночі чоловік повідомив про зникнення дружини та дитини в поліції. Уже о 6 ранку вони самі повернулися додому.

У Полтавському районі діти зникли одразу у двох селах Терешках та Супрунівці.

“9 червня близько шостої ранку у поліцію звернулися мешканці Супрунівки, повідомили, що зних їхній 16-річний син. Той не виходив на зв’язок із 8 червня. Пішов гуляти о 17:00, додому не повернувся”, – прокоментував Юрій Сулаєв.

Хлопця знайшли о 7:30 у компанії товаришів.

У Терешках 9 червня зникла дівчина.

“Її батьки знаходилися у Кривому Розі, дівчина тимчасово проживала у бабусі. Увечері не виходила на зв’язок, батьки звернулися у поліцію і заявили про зникнення. Дівчина перебувала на зборах і фізично не могла відповісти. Її знайшли протягом двох годин з моменту звернення”, – прокоментував Микола Коваль, голова Полтавського райвідділу поліції.

У Лубнах о 4 годині ранку батьки повідомили поліції про зникнення їх 16-річної доньки. Напередодні пішла гуляти. Близько 10:00 – знайшлася. Прийшла додому сама.

Як зауважив Юрій Сулаєв, поліція встановлює причини й обставини такої поведінки дітей та дорослих та проводить превентивні заходи, аби більше такого не повторювалось.

У понеділок, 10 червня, у Києві в районі Позняків виявили маленького хлопчика, який загубився. Дитину знайшли на вул. Ревуцького, 29А.

Про автора

Коментувати