У Горішніх Плавнях триває прийом проектів «БЮДЖЕТУ УЧАСТІ» на 2020 рік

0

До кінця червня у Горішніх Плавнях триває прийом міських проектів громадян до «Бюджету участі» на 2020 рік. Завершиться він 30 червня. Поспішайте, бо залишилося всього 2 тижні.

Подати проекти можна на сайті «Громадський проект» https://gplavni.pb.org.ua/ Для цього необхідно авторизуватись за допомогою BankID або електронної пошти (з одночасним надсиланням фото-копії сторінок паспорту).

Вартість одного малого проекту може складати до 250 тис. грн., а великого – до 500 тис. грн.

Для подання малого проекту необхідно зібрати 15 підписів осіб, що підтримують проект, а для подання великого – 30 підписів.

Для завантаження бланків підписів підтримки (на етапі подання проекту), перейдіть за посиланням: https://gplavni.pb.org.ua/help/forms

Щоб взяти участь у голосуванні проект повинен отримати позитивну оцінку фахівців міськради. Далі – фінальне голосування, в ході якого мешканці самі визначать які проекти будуть реалізовані в місті Горішні Плавні в 2020р.

Ініціативи мають бути такими, щоб їх можна було реалізувати протягом одного календарного року.

Нагадаємо, що на реалізацію проектів у 2020 році з бюджету міста передбачено 1 млн. грн. Весь обсяг бюджету участі порівну розподілять на реалізацію малих і великих проектів.

Усі подані проекти будуть перевірені на дотримання конкурсних вимог.

З 1 по 30 вересня на сайті «громадського проекту» триватиме голосування, під час якого жителі нашого міста зможуть проголосувати за найкращі, на їхню думку, проекти.

Детальнішу інформацію можна отримати у пункті супроводу Бюджету участі (2 поверх виконкому, каб. №200) або за телефоном 2-26-09.

Також питання та додаткові файли до проектів можна надіслати на електронну пошту «Бюджету участі»: participatorysupport@hp-rada.gov.ua

Про автора

Коментувати