ОБЕРЕЖНО! Поблизу Горішніх Плавнів зафіксовано випадок сказу у дикої тварини

0

Минулого тижня в санепідслужбу міста Горішні Плавні надійшло повідомлення про випадок сказу серед диких тварин. Горішньоплавнівця на дачі вкусило лисеня. Ветслужба встановила, що тварина була заражена сказом.

Як повідомила завідувачка відділом епідеміологічних досліджень Горішньоплавнівського окремого підрозділу лабораторних досліджень, лікар-епідеміолог Антоніна Волик, випадок сказу лисеняти, підтверджений в лабораторії Полтави, був зафіксований в мікрорайоні Низи.

“У ветеринарну службу звернувся пенсіонер, до якого на дачну ділянку, що розташована в Низах, зайшло лисеня. Чоловік погладив його, після чого те його вкусило. Потерпілий приніс тварину до ветслужби і минулого тижня прийшло підтвердження – лисеня, дійсно, було хворим на сказ. Тому хочу ще раз нагадати жителям: якщо дикі тварини самі приходять до житла людини і нічого не бояться, це вже має викликати побоювання, – зазначила Антоніна Волик. – Поки був один випадок звернення, але можуть бути ще постраждалі. Зараз у ветеринарній службі мають бути щеплені всі домашні тварини від сказу в мікрорайонах Низи, Піддубне і Золотнишино”.

Потерпілому чоловікові призначено лікування. Як зазначила Антоніна Волик, в лікарні Горішніх Плавнів є в наявності необхідна антирабічна вакцина.

 

Про автора

Коментувати