КРЕМЕНЧУЖАНАМ НЕ РЕКОМЕНДУЮТЬ КУПАТИСЯ НА ПЛЯЖАХ «ЦЕНТРАЛЬНИЙ» І В РАЙОНІ РЕГІОНАЛЬНОГО ЛАНДШАФТНОГО ПАРКУ «КАГАМЛИЦЬКИЙ»

0

Кременчуцький МВПЛД ДУ «Полтавський ОЛЦ МОЗ України» повідомляє, за результатами останнього санітарно-мікробіологічного дослідження річкові води пляжу «Центральний» та зони відпочинку в районі регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» не відповідають санітарно-гігієнічним вимогам.

Про це повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Індекс лактозо позитивної кишкової палички (ЛКП) пляжу «Центральний» на початку (район кафе «Ахтамар») та наприкінці пляжу (район колишнього кафе «Арарат») становить 2 400 000 (при нормативному показнику не більше 10 000). На пляжі в районі Регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький» 2 400 000 (при нормативному показнику не більше 5 000).

Із метою недопущення виникнення та розповсюдження інфекційних захворювань під час відпочинку, фахівці рекомендують обмежитися від купання на пляжах «Центральний» та в районі регіонального ландшафтного парку «Кагамлицький», а також не радять користуватися іншими невстановленими місцями відпочинку, перш за все для купання.

Про автора

Коментувати