З цікавості, або за потребою у Кременчуці можна обстежитися на ВІЛ анонімно

0

КНМП « Лікарня інтенсивного лікування«Кременчуцька» тепер у проекті ACCESS-PRO – Доступ спільної до послуг та лікування ВІЛ через інформаційні системи та кращий зв’язок з послугами в рамках програми PEPFAR.

Проект фінансується Центрами контролю і профілактики захворювань США (CDC), реалізується Мережею ЛЖВ ( люди ,що живуть з ВІЛ) за підтримки Міністерства охорони здоров’я України та активної участі місцевих медичних установ, неурядових та громадських організацій.

У лікарні обговорено стратегію проекту, що була розроблена задля подолання епідемії ВІЛ в Україні шляхом розширення безперешкодного доступу ЛЖВ до медичної допомоги та підвищення ефективності охорони здоров’я у сфері ВІЛ на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Проект також надає можливість медичному персоналу, що працює з ЛЖВ, отримати або покращити свої вміння та навички з комп’ютерної грамотності, а в ході комплексних тренінгів – підвищити обізнаність у лікуванні ВІЛ та опортуністичних інфекцій.

Участь в даному проекті дає лікарні можливість:

– збільшити якість і кількість обстежень за допомогою швидких тестів на ВІЛ-інфекцію;

– надання психологічної допомоги клієнтам при обстеженні на ВІЛ та пацієнтами з ВІЛ-інфекцію та СНІД;

– проведення тестування на ВІЛ за клінічними або соціальним показникам;

– залучення партнерів виявлених ЛЖВ – формування прихильності до антиретровірусної терапії – досягнення пацієнта вірусної супресії.

Даний проект дає можливість кожному з нас ( за потребою, або з цікавості) прийти до кабінету КІЗ (вул. Павлова,2) і анонімно обстежитись за допомогою швидко – тесту на ВІЛ-інфекцію і отримати аналіз протягом 10 хвилин.

Про автора

Коментувати