Горішні Плавні: Озеро біля Свято-Миколаївського собору VS Помаранчевий мандарин

0

Неодноразово горішньолпавняни благали місцеву владу очистити озеро, розбити біля нього газони, заасфальтувати доріжки, одним словом, докласти зусилля для того, щоб у нас з’явилася зона відпочинку! Але, робіт по суті немає. Лише періодично «загоняють» якусь техніку, для замилки очей містян, мовляв роботи ж ведуться…

Питання дуже суттєве, але чиновники Горішніх Плавнів вирішувати щось не дуже квапляться. Сумно, що самим мешканцям така робота не під силу, озеро «гине» на очах.

Горішньоплавняни й писали петицію, й закликали депутатів та чиновників звернути увагу, але все марно… Наразі лише публікують та пишуть заклики у соцмережах – може хоч якийсь совісний держслужбовець нарешті зверне увагу та протягне руку допомоги бідолашному озеру біля Свято-Миколаївського Собору.

15 жовтня на автомобільному майданчику біля паркового озера горішньоплавнянами було помічено частини плаваючого екскаватора «Залізний Капут». Невже цього разу врятують озеро, а потім з’явиться помаранчевий мандарин? Адже ситуація в Горішніх Плавнях склалась така – спочатку помаранчевий мандарин де треба й де не треба, а все інше – зачекає.

Провести справді максимально ефективні роботи можна, адже кошти виділяються в мільйонних еквівалентах! Було б велике бажання.

Сподіваємось, що врешті-решт, ситуація буде рухатись в позитивному ключі. Озеро розквітне та оживе!

 

 

Про автора

Коментувати