Проєкт регіонального розвитку «GO GREEN BOX: екостиль Полтавщини»

0

Просимо підтримати ініціативу Полтавської обласної ради №8 “GO GREEN BOX: екостиль Полтавщини”

29 жовтня 2019 року на сайті Полтавської обласної державної адміністрації стартувало голосування за допущені до участі в конкурсі 19 проєктів у рамках Всеукраїнського Громадського бюджету Полтавської області.

За умови здобуття перемоги проєктом передбачено закупівлю та встановлення в містах обласного та районного значення Полтавської області двох видів конструкцій:

– автоматів для збору пластикових пляшок з видачею винагород в кількості 16 одиниць;

– контейнерів для збору небезпечних відходів (використаних елементів живлення, люмінесцентних ламп та побутових термометрів) в кількості 32 одиниць.

У перелік учасників проєкту, для яких буде придбано і встановлено сучасне екологічне обладнання, включено наступні міста обласного та районного значення:

Голос кожного учасника має важливе значення, адже перемога проєкту в конкурсі дасть змогу знизити рівень забруднення навколишнього середовища. Ми маємо дбати про збереження чистоти довкілля задля наступного покоління вже сьогодні, не зволікаючи і не очікуючи, що це проблема вирішиться без людського втручання.

Увага, термін голосування обмежений і закінчується 12 листопада 2019 року! Тож не зволікайте, підтримайте екологічну ініціативу задля кожного з нас і майбутніх поколінь! Долучайтеся до онлайн-голосування, переходячи за гіперпосиланням:

https://vgb-poltava-budget.e-dem.in.ua/#/project/8470?return=main

Для голосування потрібно пройти реєстрацію на платформі і використати засоби електронної ідентифікації особи (ЕЦП, mobileID або bankID).

Відеоінструкція тут:

https://www.youtube.com/watch?v=Lz-NoXMxzq0&amp=&feature=youtu.be

Про автора

Коментувати