У січні українці почнуть отримувати по дві платіжки за газ

0

Уже з наступного місяця українцям будуть висилати відразу кілька квитанцій за газ. Тепер доведеться окремо платити за його транспортування і окремо за споживання.

Про це повідомили у Регіональній газової компанії, яка належить Фірташу. Відомо, що в неї входить близько двадцяти обласних газових центрів.

У повідомленні уточнили, що тарифи за доставку будуть підраховані для кожного індивідуально.

А сам розмір оплати безпосередньо залежить від кількості споживання. Для підрахунків будуть брати весь обсяг споживання за рік – з початку жовтня до кінця вересня.

Сума кубів буде помножена на ціну за доставку, потім отримана цифра ділиться на дванадцять рівних платежів. Ці платежі і повинні виплачувати українці щомісяця. Сезонність на ціну впливати ніяк не буде, відзначають у відомстві.

Також компанія надала тарифи за доставку. Так для домогосподарств з плитою і колонкою при споживанні ста сімдесяти кубометрів за рік, буде надана платіжка розміром не більше 16 гривень

Також в компанії попередили, що ті, хто якийсь період часу не використали у себе газ, все одно будуть змушені оплатити транспортування. Але відзначається, що протягом наступного року буде змінена плата за газ відповідно до фактичним обсягом споживання.

Про автора

Коментувати