Дорожники Полтавщини підбили підсумки своєї роботи у 2019 році

0

Протяжність мережі автомобільних доріг загального користування державного значення на Полтавщині становить 1091, 6 км. Ці дороги перебувають на балансі Служби автомобільних доріг у Полтавській області.

Найбільша інтенсивність руху автотранспорту зосереджена на автошляхах М-03 Київ-Харків та Н-31 Дніпро-Решетилівка. На окремих ділянках вона досягає майже 17 тисяч автомобілів на добу.

Протягом 2019 року ремонтні роботи проводилися на основних автодорогах – Київ-Харків, Полтава-Олександрія, Дніпро-Решетилівка, Лубни-Миргород-Опішня, Бориспіль-Маріуполь, Лохвиця-Гадяч. Загалом оновлено 52 км автошляхів державного значення.

Цього року продовжена реалізація державного інвестиційного проєкту з розвитку автодороги Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка. Роботи проводяться в Кобеляцькому районі.

Завершено будівництво шляхопроводів для проїзду місцевого транспорту в с.Чумаки, Трояни, Свічкареве. Триває спорудження дворівневої транспортної розв’язки, шляхопроводу через залізницю, надземних пішохідних переходів в с.Свічкареве та Попове.

Готуються до запуску лінії штучного освітлення на вже збудованих ділянках дороги з цементобетонним покриттям. Проводяться активні підготовчі роботи зі зведення мосту через р.Ворскла в рамках будівництва обходу м.Кобеляки. Загалом цього року влаштовано 17 км цементобетонної дороги по обох проїздах.

У 2019 році в результаті реалізації спільного проєкту МБРР та Укравтодору «Покращення автомобільних доріг та безпеки руху» завершено будівництво обходів с.Покровська Багачка Хорольського району та с.Красногорівка Великобагачанського району. Дороги передані на експлуатаційне утримання Служби автодоріг.

Продовжується будівництво першої черги обходу м.Полтави. Розпочаті роботи з капітального ремонту та реконструкції автодороги Київ-Харків (від м.Полтави до смт.Чутове).

Наступного року плануємо продовження реконструкції автодороги Н-31 Дніпро-Решетилівка, завершення розпочатих в попередні роки робіт на автодорозі М-22 Полтава-Олександрія, продовження робіт з реконструкції мосту через р.Сула, поблизу с.Липове Глобинського району на автодорозі Н-08 Бориспіль-Маріуполь.

Пресслужба Служби автомобільних доріг у Полтавській області

Про автора

Коментувати