НА ПОЛТАВЩИНІ ЗНАХОДИТЬСЯ 1794 ПОТЕНЦІЙНО НЕБЕЗПЕЧНІ ОБ’ЄКТИ

0

Голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов закликав рятувальників активізувати роботу щодо виявлення потенційно небезпечних об’єктів на території Полтавщини. Насамперед це стосується незаконних АЗС, як об’єкти підвищеної небезпеки.

«Закликаю керівників ГУ ДСНС області активізувати роботу зі своїми підлеглими щодо виявлення таких потенційно небезпечних об’єктів. Зробити ви можете це через своїх інспекторів. Кожен інспектор повинен знати, що відбувається на його території і яку діяльність здійснює суб’єкт. Якщо ви маєте інформацію про нелегальні об’єкти – інформуйте правоохоронців, вони в межах своїх повноважень можуть здійснити відповідну перевірку. Також повідомляйте нас про факти нелегальної діяльності», – наголосив Олег Синєгубов.

Як повідомив на засіданні регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Полтавської області заступник начальника ГУ ДСНС Полтавщини Володимир Гришанін, , з них 1561 зареєстрований у державному реєстрі, 233 підлягають паспортизації, 14 – вилученню з державного реєстру.

«У 2019 році ГУ ДСНС у Полтавській області погодило понад 189 повідомлень про результати ідентифікації щодо визначення потенційної небезпеки об’єктів. На засіданні комісії потрібно затвердити 44 хімічно-небезпечних об’єкти», – сказав Володимир Гришанін.

Загалом, небезпечні об’єкти діляться на три категорії. Хімічно небезпечні – це об’єкти нафтогазової сфери та ті, що в своїй діяльності використовують небезпечні речовини. Об’єкти підвищеної небезпеки – газові та бензинові заправки, таких в області близько 1500. А також об’єкти, що несуть потенційну небезпеку для громадян.

«Всі ці об’єкти обліковуються, затверджуються на спеціальній комісії. Потім матеріали передають органам місцевого самоврядування для використання в роботі. Наприклад, для складання планів евакуації, тощо», – розповів начальник Управління з питань цивільного захисту Полтавської ОДА Віктор Стеблянко.

Про автора

Коментувати