Пам’ятник «і нашим і вашим» або як обдурити містян. Міський голова відрізнився логікою.

0

Меморіал, який був встановлений в серпні 2019 року на набережній, для вшанування земляків-учасників бойових дій — наразі викликав велике обурення громадян.

На постаменті Архангел Михаїл з мечем — символ справедливості та миру, під ним напис «ЗЕМЛЯКАМ – УЧАСНИКАМ БОЙОВИХ ДІЙ». Мінімалістичний пам’ятник: — ну  що може бути краще  для того, щоб віддати належне тим,  хто захищав і захищає наш спокій!?

А це напис у підніжжя меморіалу «Афганістан 1979-1989» — який з’явився нещодавно.

Давайте розберемося, по-перше  війна в Афганістані закінчилася у 1989році, а Україна проголосила  незалежність у 1991р. Дійсно, українці приймали участь у тих боях, але у складі СРСР. По-друге на плиті у підніжжя також красується емблема  ЗСУ — хрест з Державним Гербом, який жодного відношення до Афганістану немає.

Сам собою напрошується висновок, що можливо повинно було бути два різних пам’ятника  і навіть можливо, що у влади були гроші на окремий пам’ятник героям війни в Афганістані.

Але навіщо ці затрати, набагато простіше «закарбувати» згадку про війну в Афганістані на меморіал, який  нагадує про війну в нашій країні і образити почуття тих, хто ціною власного життя відстоює честь держави і захищає Україну.

 

Про автора

Коментувати