Результат засідання Горішньоплавнівської міської ради.

0

21 січня в міській раді відбулася п’ятдесят друга сесія Горішньоплавнівської міської ради

Депутати міської ради внесли зміни до Програми розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою Горішньоплавнівської ОТГ на 2019-2023 роки. Виділили КП «СпецЕко» 250 тис. грн на облаштування майданчика для шезлонгів у зоні відпочинку в районі вул. Конституції, 42; 500 тис. грн – на придбання та встановлення лавочок по вул. Набережній, 1 млн грн – на будівництво огорожі по вул. Строни, 7. КП «Вічність» внесли 1,5 млн грн до статутного капіталу підприємства. Для будівництва майданчика для зупинки автотранспорту в районі вул. Конституції, 32/33 передбачили 298 тис. грн, для реконструкції тротуару по вул. Миру від вул. Строни до будинку № 10 по вул. Миру – 250 тис. грн.

На 2020 рік із фонду охорони навколишнього середовища виділено 11,3 млн грн на будівництво огорожі та КПП існуючого звалища ТПВ, реконструкцію берегоукріплення паркового озера, реконструкцію аероакселатора № 1 каналізаційних очисних споруд по вул. Будівельників, 7; придбання водного комбайна для відновлення сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану міських водойм, озеленення частини вул. Конституції, інше.

За рахунок перерозподілу вільних залишків 370 тис. грн буде виділено за спеціальним фондом на будівництво в закладах освіти й установах соціальної сфери.

Депутати Горішньоплавнівської міської ради розглянули та узгодили проєкт рішення «Про внесення змін до рішення міської ради від 19 грудня 2019 «Про бюджет Горішньоплавнівської міської об’єднаної територіальної громади на 2020 рік». Рішенням визначили видатки бюджету Горішньоплавнівської міської ОТГ у сумі 768 млн грн: 594 млн грн – по загальному фонду, 174 млн грн – по спеціальному фонду.

Про автора

Коментувати