$5,5 млрд від МВФ. Зеленський і Гончарук провели переговори з Георгієвою.

0

Президент України Володимир Зеленський, прем’єр-міністр Олексій Гончарук і директорка-розпорядниця МВФ Крісталіна Георгієва обговорили заходи, необхідні для затвердження програми розширеного фінансування.

22 січня президент України Володимир Зеленський на полях Всесвітнього економічного форуму у швейцарському Давосі зустрівся з директоркою-розпорядницею Міжнародного валютного фонду Крісталіною Георгієвою, ішлося про реалізацію програми розширеного фінансування обсягом $5,5 млрд. Про це повідомила пресслужба Зеленського.

Сторони високо оцінили швидкість і якість співпраці України з Міжнародним валютним фондом. Володимир Зеленський і Крісталіна Георгієва обговорили перебіг судової реформи, зміцнення верховенства права та впровадження структурних реформ, ідеться в повідомленні.

Розмову з Георгієвою провів також прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

“Обговорили з директором-розпорядником МВФ хід виконання попередніх заходів, необхідних для затвердження узгодженої на робочому рівні програми розширеного фінансування”, – написав він у Telegram.

Для підписання меморандуму та отримання грошей Україна має виконати кілька попередніх кроків, говорила перша заступниця голови Нацбанку України Катерина Рожкова. Зокрема, це ухвалення законопроєкту про ринок землі та проєкту закону №2571 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо окремих питань функціонування банківської системи”, який пропонує унеможливити повернення націоналізованих банків попереднім власникам.

Коментувати