Укравтодор розпочав реконструкції доріг Полтавської області

0

Укравтодор почав будівництво обходів села Червоне і міста Кобеляки в рамках реконструкції автомобільної дороги державного значення Н-31 Дніпро-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка на Полтавщині. У цій же області за кошти МФО почався капітальний ремонт окремих ділянок частини дороги Лубни-Полтава і будівництво обходу міста Полтави.

Нагадуємо, 16 січня 2020 року Кабінет міністрів України затвердив Дорожню стратегію на 2020 рік, згідно з якою в Україні буде введено комплексне дорожнє будівництво.

В рамках впровадження цієї стратегії в 2020 році Укравтодор має намір оновити 4 тис. км доріг державного значення та 2,5 тис. км доріг місцевого значення. У відомстві планують, що інтенсивні ремонтні та будівельні роботи на українських дорогах триватимуть до листопада цього року.

За словами Президента України Володимира Зеленського, на оновлення доріг в цьому році буде витрачено “безпрецедентні” кошти. Так, на дороги державного значення буде виділено 85 млрд грн, з них 31 млрд гривень – з Дорожнього фонду, більше 19 млрд гривень буде взято в банках під державні гарантії, а також будуть залучені частина коштів, які Україна отримує від НАК “Нафтогазу” завдяки виграшу в Стокгольмському арбітражі. На дороги місцевого значення у 2020 році буде виділено 2,2 млрд грн.

Про автора

Коментувати