Євгеній Павловський захистив свій титул чемпіона України (U-22)

0

Спортсмен із Горішніх Плавнів другий рік поспіль є непереможним у поєдинках національного чемпіонату України з боксу у віковій категорії (U-22).

У Чернівцях завершився чемпіонат України з боксу серед чоловіків та жінок у віковій категорії (U-22). На рингу спортивно-патріотичного клубу «Поєдинок» боротьбу за медалі ведуть 230 спортсменів зі всієї країни.

У ваговій категорії 91 кг чемпіоном України став боксер із Горішніх Плавнів Євгеній Павловський, який у вирішальному поєдинку переміг представника Одеси Марата Грігоряна (5:0). До цього Павловський впевнено виграв поєдинки у киянина Павла Мічковського – у чвертьфіналі із рахунком (5:0), а у півфіналі також не залишив шансів Радіону Морозову із Харківської області (5:0). Євгеній Павловський був у Чернівцях єдиним володарем медалі із чотирьох представників Полтавської області на цьому турнірі.
В українському боксу чемпіонат України (U-22) став першою великою подією цього року. Особливого статусу змаганням додавав той факт, що за результатами національної першості формуватиметься склад збірної України, що представлятиме нашу державу на Чемпіонаті Європи.

У загальному медальному заліку перше місце посіла команда Києва (3 «золота», 4 «срібла» та 8 «бронз»), другою стала команда Київської області (3 «золота», 2 «срібла» та 3 «бронзи»), третіми на змаганнях стали боксери Чернігівської області (3 «золота», 1 «срібло» та 2 «бронзи»).
Найкращим боксером турніру визнаний Вадим Клим з Чернівців, який виступав у ваговій категорії 64 кг.