100 тисяч бюджетників можуть залишитися без роботи

0

  Найближчим часом близько 105 тисяч працівників бюджетної сфери можуть лишитися без роботи.

  Ще місяць тому про таке доручення місцевим органам влади повідомив Мінфін. За словами народного депутата, представника профспілок у Верховній Раді Сергія Капліна, першими кого може торкнутися таке незаконне рішення можуть стати вчителі, медики та соцпрацівники. У разі, якщо це рішення не відмінять, парламентар готовий оскаржувати його через суд. Також Сергій Каплін заявив, що готовий взятися за організацію масштабних мітингів протесту, в яких візьмуть учать десятки тисяч бюджетників.

 «Ще в січні Мінфін повідомив місцевим органам самоврядування про необхідність скорочення працівників бюджетної сфери. Протягом місяця Міносвіти, МОЗ, Мінкульт та Мінсоцполітики мали розробити ряд заходів для удосконалення роботи бюджетних установ. Також мали унормувати питання з фінансуванням з місцевих бюджетів соціально-культурних установ», – повідомив Сергій Каплін, перший заступник голови Комітету ВРУ з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення.

  Сьогодні Сергій Каплін під час засідання Парламенту звернувся до голови Верховної Ради Володимира Гройсмана з проханням підтвердити чи спростувати факт такого доручення.

  «У разі, якщо Уряд дійсно хоче піти на звільнення десятків тисяч бюджетників, я попереджаю Прем’єра, що особисто приведу під стіни Кабміну тисячі людей, як я це зробив із шахтарями. Ми не допустимо соціального геноциду», – заявив Сергій Каплін.

Comments are closed.