2 нещасних випадки за участю дітей.

0

Правоохоронці Полтавщини занепокоєні ситуацією, яка останнім часом спостерігається в регіоні. Знову в області зареєстровані нещасні випадки серед дітей.

Так, на вихідних у Кременчуці постраждали дві неповнолітні дівчинки, одна з яких померла.

Трагедія сталася з 10-річною дівчинкою за місцем її мешкання по вулиці Чкалова. Дитина босоніж полізла за іграшкою на дах металевого гаража та була уражена електричним струмом, що був підведений до ліхтаря. Дитина померла в приймальному відділенні міської лікарні.

А близько 17-ї години до міліції Кременчука надійшло повідомлення з реанімаційного відділення дитячої лікарні про госпіталізацію півторарічної дитини з хімічними опіками ротової порожнини. Дівчинка за місцем свого мешкання вжила невстановлену кількість засобу для чищення каналізації. Зараз стан здоров’я дитини задовільний.

Шановні батьки!

Пам’ятайте, що ви особисто несете персональну відповідальність за створення безпечних умов життєдіяльності ваших дітей.

Будьте уважні! Не залишайте дітей без нагляду, навіть якщо вам здається, що ви подбали про усі види захисту. Тримайте подалі небезпечні предмети та токсичні речовини. Контролюйте дозвілля малечі, особливо під час канікул!

Недостатня увага з боку дорослих може призвести до небажаних, а іноді й трагічних наслідків. А безпека дитини цілком залежить від вас.

Comments are closed.