200 бронежилетів Українским війсковим.

0

  Товариство сприяння обороні України організувала збір благодійних коштів оборонців незалежності України

Товариство сприяння оборони України організувала збір благодійних коштів на придбання бронежилетів для учасників АТО у східних областях країни. До ініціативи також долучилися Полтавська ОДА та УПЦ КП. До першої партії захисної амуніції увійшли близько 200 бронежилетів та 10 приладів нічного бачення.

 

— Придбані бронежилети 4 класу захисту, кожен з них важить 8 кілограм. Їх отримають бійці батальйону територіальної оборони Полтавщини, спецпризначенці батальйонів «Полтава» та «Кременчук» та ще певна кількість дістанеться учасникам АТО, які зараз обороняють українську цілісність і незалежність на сході, — повідомив Віктор Бугайчук.

— Також за благодійні кошти придбано 10 приладів нічного бачення, які також дістануться бійцям — оборонцям України, — додав архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір.

— У планах — на найближчій сесії Полтавської обласної ради винести пропозицію створення спеціального фонду допомоги учасникам АТО на Полтавщині, заклавши на його діяльність 4 мільйони гривень. Товариство сприяння обороні України також продовжує збір коштів на допомогу українським військовим продовжується, і небайдужі люди ще можуть надати матеріальну підтримку — проанонсувала прес-секретар голови ОДА Юлія Билина.

Перед відправкою бронежилетів за місцем зберігання владика Федір освятив захисну амуніцію.

Comments are closed.