5 країн, в які українцям найпростіше оформлювати візи

0

Експерти назвали 5 країн, в які оформити пакет візових документів можна без зайвих проблем. 

 

Найлегше отримати візу до Словенії, до того ж, з нею можна відвідати ще й сусідню Хорватію, яка не входить до країни Шенгенської угоди.

Зокрема, в 2014 році посольство надало дозвіл більш ніж 90% українців. Сервісний збір складає 580 грн.

 

На другому місці – Естонія. Але оформлення віз краще планувати завчасно, адже влітку вони дають візи тільки студентам і пенсіонерам. Сервісний збір у них становить 300 грн. 

 

На третьому місці – Латвія, яка за минулий рік відмовила лише за 0,2% поданими заявами. У цій країні лояльні вимоги до пакету документів, до того ж, там надаються пільги інвесторам і бізнесменам. Сервісний збір у них становить 400 грн. 

 

Четверте місце займає Португалія, яка, що не дивно, не дуже популярна серед туристів. Країна не має сервісного центру, тому звертатися за візою потрібно безпосередньо в посольство. Ця країна також майже не відмовляє українцям. 

 

А ось п’яте місце рейтингу займає Австрія. Однак, кандидат на її отримання повинен пройти співбесіду в посольстві, якщо він не мав шенгенської візи в останні три роки. 

 

Раніше стало відомо, що українські візи для іноземців стануть доступнішими. Точний список країн з’явиться найближчим часом. Проте, вже відомо, що в нього входить Китай, Індія, Австралія, Нова Зеландія і ще кілька країн Азії.

 

Comments are closed.